Свистки, сопілки, дитячі іграшки.

Свистки, сопілки, дитячі іграшки.

Свисток — стародавній музичний інструмент. На ньому засновано безліч інших аналогічних духових інструментів. Також іноді він в чистому вигляді використовується в оркестрах народних інструментів. Свисток часто використовується як дитяча іграшка. У нашому магазині Ви найдете широкий вибір сувенірних свистульок,  у вигляді різних звірів, сопілок та дитячі іграшки, виготовлені  з екологічно чистого дерева за оптовими цінами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дерев'яна сопілка велика
  Дерев'яна сопілка ручної роботи із нанесеним візерунком, покрита лакокраскою. Малюнок може відрізнятися. Довжина 31 см. ..
10.00 грн.
Дерев'яна сопілка маленька
  Дерев'яна сопілка ручної роботи із нанесеним візерунком. Малюнок може відрізнятися. Довжина 16 см. ..
6.00 грн.
Дерев'яна сопілка світла
  Дерев'яна сопілка ручної роботи із нанесеним візерунком, покрита лакокраскою. Малюнок може відрізнятися. Довжина 31 см. ..
10.00 грн.
Дитяча гра Курочки
Дитяча гра Курочки. Розміри 20х12 см. Для дітей від трьох років. ..
35.00 грн.
Меч 48 см.
Дерев’яна іграшка для дітей – меч. Виготовлена з екологічно чистої деревини породи бук. Ручна робота. Довжина 50 см. ..
25.00 грн.
Меч 58-60 см.
Дерев’яна іграшка для дітей – меч. Виготовлена з екологічно чистої деревини породи бук. Ручна робота. Довжина 58-60 см. ..
30.00 грн.
Меч 60 см.
Дерев’яна іграшка для дітей – меч. Виготовлена з екологічно чистої деревини породи бук. Ручна робота. Довжина 60 см. ..
35.00 грн.
Рогатка
  Матеріал: дерево. латексні джгути і шкіряний утримувач заряду. Відмінна іграшка для дітей і дорослих. Розміри: 18 x 12.5 x 3 см ..
18.00 грн.
Свисток "Божа коровка"
Свисток з дерева "Божа коровка" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Ведмідь"
Свисток з дерева "Ведмідь" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Жаба"
Свисток з дерева "Жаба" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Зайчик"
Свисток з дерева "Зайчик" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Крокодил"
Свисток з дерева "Крокодил" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Лисичка"
Свисток з дерева "Лисичка" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Мишка"
Свисток з дерева "Мишка" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
Свисток "Пінгвін"
Свисток з дерева "Пінгвін" виготовлений з екологічно чистого дерева, покритий краскою та лаком. Виробник – Україна. Доступні ціни! ..
9.00 грн.
WebDesign: InBiz