Масажери

Масажери

 

Масаж за допомогою дерев’яного масажера займе зовсім небагато часу, але зробить позитивний ефект. Дерев'яні масажери - ключ для здоров'я та довголіття. З дерев'яним масажером Ви зможете робити декілька видів масажу: класичний, точковий, антицелюлітний масаж і самомасаж. Такий дерев'яний масажер знімає втому, відновлює кровообіг, стимулює имунну систему, сприяє підвищенню еластичності м'язів, і підвищує працездатність. Виготовлений з натурального дерева . Масажер з ручкою незамінний для самомасажа. Регулярні сеанси масажу зміцнять ваше здоров'я і здоров'я ваших близьких. Також Ви можете купити  дерев'яні масажери  для тіла оптом та в роздріб. 
 
.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Масажер автомобільний
Масажер автомобільний призначений для людей які багато часу проводять за кермом автомобіля. Виготовлений з дерев‘яних намистин. Розміри 43*43 см. ..
40.00 грн.
Масажер ручний для спини
Дерев‘яний масажер для спини. Матеріал – дерево. Розміри 105*8 см. ..
20.00 грн.
Ручний масажер 01
Ручний масажер. Зручна форма і наявність зубчастих роликів дозволяє робити ефективний самомасаж всіх частин тіла. Розмір ручного масажера 17 ? 7 ? 7 см. ..
15.00 грн.
Ручний масажер 02
Ручний масажер 02 - це важливий  інструмент для підримки хорошої фігури і здоров'я Вашого тіла. Краще починати робити масаж зверху вниз, починаючи від голови і шиї через усе тіло і закінчуючи пальчиками ніг. Добре робити такий масаж відразу після сауни і лазні. Розмір 34?11?9см  ..
20.00 грн.
WebDesign: InBiz