Релігійна тематика

Релігійна тематика

 

Вибирати, що подарувати на весілля чи День ангела, визначитися, який презент обрати колезі, другу або коханій, буває нелегко. Ми завжди хочемо купити цікаві, оригінальні подарунки, з їхньою допомогою висловити свою любов до близької людини, турботу про неї. Будь-хто хоче, аби його подарунок на День народження виявився корисним, потрібним, приємно здивував винуватця радісної події. Знайти річ, котра відповідає всім цим запитам і при цьому коштує порівняно дешево, – завдання не з легких. У пошуках його вирішення чимало людей замислюється над тим, аби замовити сувеніри церковної тематики.   
Але іноді людей зупиняє думка: чи можна робити такі подарунки? Можна і навіть необхідно! Історія демонструє десятки прикладів, коли релігійні подарунки дарувалися знатним сім'ям багатьох християнських держав. Гарні ікони часто перетворювались у сімейні реліквії, які передавалися з покоління в покоління. Сьогодні ікони, декоративні тарілки, рельєфи із зображенням святих та інші релігійні сувеніри також можуть стати чудовим презентом для віруючих людей.
Ікона – дуже особиста річ, тому до її вибору варто поставитися уважно. Потрібно купити не те, що подобається вам, а те, що припаде до серця людині, для якої призначений такий презент. Якщо це буде подарунок на іменини, найкраще купити іменну ікону, де буде зображений святий покровитель іменинника. Інший варіант – сувеніри з дерева у вигляді ангела-хоронителя. Небесні захисники будуть допомагати вашому родичеві або другові, вести його земним шляхом.
У нас Ви знайдете такі вироби як ікони, вербички, чотки, молитви на папері, дерев'яні тарілки із зображенням святих та багато іншого. Можливі індивідуальні замовлення.  Ціни на сувеніри Вас приємно здивують. Оптом та в роздріб. 
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вервичка з хрестиком
Вервичка з хрестиком. Є в чорному та білому кольорах. Розмір 34 см ..
6.00 грн.
Ікони
Ікона на папері у вигляді будиночка, із дерев'яними вставками. Зображення в асортименті та на замовлення.  Розмір 14х19 см. ..
15.00 грн.
Ікони
Ікона-оберіг на папері. Зображення в асортименті та на замовлення.  Розмір 25х25 см. ..
25.00 грн.
Ікони
Ікона-оберіг на папері. Зображення в асортименті та на замовлення.  Розмір 19х24 см. ..
20.00 грн.
Ікони
Ікона-оберіг на папері із шишок. Зображення в асортименті та на замовлення.  Розмір 19х21 см. ..
20.00 грн.
Ікони
Зображення на мішковині з дерев'яними вставками. Зображення в асортименті та на замовлення.  Розмір 16х19 см. ..
15.00 грн.
Молитва на бамбуці
  Молитва на бамбуці "Десять заповідей божих". На нитці. Зроблена з бамбукових пластин. Розмір 53 х 28 см. ..
15.00 грн.
Молитви на бамбуку
Молитви на бамбуку. На нитці.  Молитви в асортименті. Розмір 53 х 28 см. ..
15.00 грн.
WebDesign: InBiz