Буси Наростаючі

Буси Наростаючі

Буси з дерева наростаючі від виробника за оптовими цінами. Довжина намиста 55 см. Колір будь-який на Ваш вибір.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Намисто Наростаюче
Намисто Наростаюче. Колір червоний. Довжина 52-54 см. Деревина "бук". ..
10.00 грн.
Буси комбіновані (наростаючі)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси тройні. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13,16 та 21  мм. Колір червоний. ..
11.00 грн.
Намисто "Мамина сорочка"
Намисто "Мамина сорочка". Поєднано два кольори червоний і чорний. Виконаний з різних розмірів бусин.  Довжина 52 см. Деревина "бук". ..
10.00 грн.
Намисто Наростаюче
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір розовий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Буси Наростаюча веселка
Буси Наростаюча веселка. Матеріал - дерево. Колір веселка. ..
10.00 грн.
Буси наростаючі 10 (червоні)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі широкий вибір біжутерії виготовленої з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір які чудово підійдуть кожній жінці.   Матеріал - дерево. Колір червоний.   ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір фіолет. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір бузковий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір жовтий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір бірюзовий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір помаранчевий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір салатовий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір коричневий. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Намисто "Наростаюче".
Намисто яке чудово підійде будь-якій жінці. Довжина намиста 53-54 см. Колір синій. В комплект входить: намисто на шию, брослет на руку. ..
10.00 грн.
Буси Наростаючі (дерево)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі широкий вибір біжутерії виготовленої з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір які чудово підійдуть кожній жінці.  Буси Калина. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 13,21,24,30 мм..
10.00 грн.
Буси Наростаючі чорні
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі широкий вибір біжутерії виготовленої з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір які чудово підійдуть кожній жінці.  Буси Наростаючі класичні. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 1..
10.00 грн.
WebDesign: InBiz