Буси Кольє

Буси Кольє

Буси з дерева Кольє від виробника за оптовими цінами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Буси Кольє (бордові)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір бордовий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (малинові)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір малиновий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (оливкові)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір . ..
15.00 грн.
Буси Кольє (патріотичні)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір синій+жовтий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (помаранчеві)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір помаранчевий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (рожеві)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір рожевий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (сині)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір синій. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (червоні-зелені)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір червоний, зелений. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (червоні-оливкові)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір червоний+оливковий. ..
15.00 грн.
Буси Кольє (чорні)
Інтернет магазин «Українські сувеніри» пропонує Вашій увазі українські буси оптом виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини. У нас Ви знайдете намиста на будь-який смак та колір.  Буси Кольє. Матеріал - дерево. Діаметр бусин 9,13, та 21  мм. Колір чорний. ..
15.00 грн.
Буси кольє на шию (зелений)
Дерев'яні буси Кольє червоні - українського виробництва. Колір зелений. ..
15.00 грн.
Буси Кольє червоні (крупне)
Дерев'яні буси Кольє червоні - українського виробництва. Колір червоний. ..
15.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Буси Кольє червоно-чорне (крупне)
Буси Кольє червоно-чорне (крупне) - українського виробництва. Колір червоний-чорний. ..
15.00 грн.
Буси Кольє червоно-чорні
Дерев'яні буси Кольє червоно-чорні. Колір червоний-чорний. Ручна робота. ..
15.00 грн.
Буси Маки червоні
Буси Маки. Матеріал - дерево. Колір червоний. ..
15.00 грн.
Буси сердечко червоні
Буси сердечко, українського виробництва. Матеріал - дерево. Колір червоний. ..
13.00 грн.
WebDesign: InBiz